Boks Gdańsk Morena

Klub fitness okazuje się idealnym miejscem na początek przygody z boksem. Na zajęciach, pod czujnym okiem instruktora, uczestnicy poznają tajniki tego sportu i tym samym wkraczają do świata doskonałej formy. Ten rodzaj aktywności staje się coraz bardziej popularny ze względu na atrakcyjny schemat zajęć: ich różnorodność, możliwość wszechstronnego rozwoju oraz poprawy kondycji. Podczas treningu z pewnością uda się też spalić zbędne kalorie i wyrzeźbić ciało w najbardziej naturalny sposób, czyli za pomocą funkcjonalnych, urozmaiconych ruchów. 

Zajęcia z boksu w Gdańsku, czyli atrakcyjny trening dla każdego

W Calypso dbamy o potrzeby każdego klienta, dlatego przygotowaliśmy zajęcia takie jak boks dla dzieci czy dorosłych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem. Uczestnicy na początku poznają technikę zachowania właściwej postawy i uczą się podstaw poruszania. Już na tym etapie zaczyna się praca z własnym ciałem i tym samym nauka koordynacji ruchowej, poprawa szybkości oraz gibkości. Każdy kolejny trening przynosi rozwój tych umiejętności oraz doskonałą rozrywkę. Wyzwala moc pozytywnej energii i uczy samokontroli nad własnym ciałem.

Zarówno boks dla początkujących, jak i zajęcia dla osób bardziej zaawansowanych są bezpieczną oraz niezwykle atrakcyjną formą aktywności. Uczestnicy mogą liczyć na opiekę doświadczonego trenera, który dostosuje intensywność ćwiczeń do poziomu oraz możliwości trenujących. Prowadzimy również zapisy na boks dla kobiet, podczas którego panie mogą poczuć się w pełni komfortowo. Instruktorzy dbają o aranżację ciekawych, bezstresowych treningów, bez narażania uczestniczek na kontuzje.

Siła, wytrzymałość i energia - korzyści z trenowania boksu

Nie bez powodu boks należy do sportów określanych mianem "sztuk walki". Zadanie treningów znacznie wykracza poza umiejętność pokonania przeciwnika i jest rodzajem spektaklu, podczas którego liczy się technika, spryt oraz wytrzymałość. Właśnie dlatego zajęcia z boksu są przede wszystkim doskonałym sposobem na wzmocnienie całego ciała i naukę kontrolowania ruchów. Podczas jednego treningu bokserskiego w naszym klubie uda się spalić niesamowitą ilość kalorii, a każda kolejna sesja przyniesie poprawę rzeźby sylwetki, w szczególności mięśni nóg, ale także całego korpusu czy rąk.

Oprócz korzyści związanych z budowaniem zdrowego ciała boks w Gdańsku w klubie Calypso to świetna okazja dla osób poszukujących ciekawej formy odstresowania. Aktywność pozwala redukować napięcie, zamieniając je na dużą dawkę entuzjazmu. Uczy samokontroli i pozwala poczuć się pewniej dzięki podstawom samoobrony. Wybierając nasz klub uczestnicy treningów mogą też liczyć na wspaniałą atmosferę oraz możliwość wyboru zajęć dopasowanych do ich grafiku. Mamy też dobrą informację dla osób, które należą do programów partnerskich. W kwestii takiej jak boks Multisport obowiązuje podobnie jak w przypadku wszystkich innych zajęć.

Zachęcamy do zapisów na zajęcia z boksu w Gdańsku i czerpania z korzyści, jakie daje ten fascynujący sport.

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.