Boks Rzeszów Hetmańska

Boks dla początkujących i zaawansowanych

Nasza oferta jest dedykowana każdemu miłośnikowi sportu. Boks klasyczny to zajęcia ogólnorozwojowe, na które warto zapisać się w placówce Calypso Fitness przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. Treningi prowadzone w klubie przypadną do gustu wszystkim fanom sztuk walki. Uczestnicy zajęć mają szansę poprawić zarówno kondycję fizyczną, jak i popracować nad sylwetką. Pięściarstwo to szlachetna dyscyplina sportowa, która zyskuje coraz większe uznanie w Polsce. Nasze treningi cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mężczyzn, ale też kobiet.

Ćwiczenia odbywają się na sali wyposażonej w odpowiedni sprzęt typu worek bokserski, skakanki, piłki lekarskie, kule czy ciężary. Poza tym zajęcia ukierunkowane są na biegi długie i średnie oraz poprawienie koordynacji ruchowej. Plan treningowy obejmuje testy sprawności sportowej, wytrzymałości tlenowej i ćwiczenia korygujące. Boks dla początkujących pozwala na zdobycie umiejętności, takich jak: szybkość, skoczność oraz umiejętność poruszania się w pozycji asekuracyjnej. Uczestnicy doskonalą techniki bokserskie pod okiem profesjonalnego i doświadczonego trenera, który wprowadza ich w świat odpowiedniego zadawania ciosów czy obrony czynnej lub biernej. Regularna praktyka kształtuje też osobowość oraz umiejętność przemieszczania się w różnych płaszczyznach.

Trening boksu w Calypso Fitness Hetmańska Rzeszów

Kursanci mają szansę na spalenie mnóstwa kalorii czy wzmocnienia mięśni. Boks jest polecany osobom dbającym nie tylko o wygląd fizyczny, ale też zdrowie psychiczne. To idealna propozycja dla kobiet i mężczyzn, którzy czują się zmęczeni, zdekoncentrowani lub znużeni codziennością. Trening bokserski stanowi przykład klasycznej szermierki na pięści. Dzięki ćwiczeniom siłowym każda osoba może poczuć się pewnie w sytuacji zagrożenia. Profesjonalna kadra trenerska z Calypso Fitness podpowie, jak uniknąć poważnych urazów oraz cieszyć się znakomitą formą niezależnie od wieku.

Opieka doświadczonego instruktora na naszej sali treningowej pozwoli wyrobić w sobie nawyk trzymania twardej gardy. Duże znaczenie ma również praca nóg, czyli umiejętność właściwego ustawienia się w walce nawet z wirtualnym przeciwnikiem. Trening rozpoczyna się od intensywnej rozgrzewki, a kończy na rozciąganiu oraz rolowaniu zabezpieczającym przed ryzykiem powstawania kontuzji oraz zakwasami. Na zajęciach boksu dla początkujących każdy uczestnik nauczy się, jak prawidłowo stawiać kroki i poruszać się po ringu. Poza tym wypracuje siłę czy precyzję ciosu.

Trening bokserski trwa godzinę zegarową i mogą w nim uczestniczyć nie tylko Panowie, ale też Panie. Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowy grafik zajęć, który dotyczy sparingów z boksu pod kontrolą trenera. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasza placówka znajduje się przy ulicy Hetmańskiej 40A w Rzeszowie, gdzie można wygodnie dojechać samochodem, rowerem lub komunikacją miejską.

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Rzeszów Hetmańska

Rzeszów, ul. Hetmańska 40A, tel.17 778 84 24
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.