Boks Gdańsk Madison

Kobieta i sporty walki – czemu nie! To idealne połączenie dla pań, które poszukują zajęć dla rozładowania napięcia, pozbycia się stresu i nabycia kilku cennych umiejętności, chcących zyskać zgrabną sylwetkę i świetną kondycję zupełnie przy okazji. Boks to dyscyplina, w którą zdecydowanie warto zainwestować – i uczyć się jej u najlepszych! Jeśli w Gdańsku – to oczywiście w Calypso!

Co daje Ci boks i dlaczego warto się na niego zapisać?

W Calypso wychodzimy z założenia, że sport ma nie tylko rzeźbić sylwetkę, ale przede wszystkim kształtować charakter i wytrzymałość. Połączenie tych wszystkich cech można uzyskać wybierając dyscyplinę najlepiej odpowiadającą własnym zainteresowaniom. W końcu chodzi o to, aby przychodzić do klubu z uśmiechem na ustach i zapałem do pokonywania własnych słabości, a nie z poczucia konieczności! Boks to sport nie tylko dla odważnych, ale również dla tych, którzy chcą stać się odważniejsi, zwinniejsi i bardziej zahartowani na różne niepowodzenia. Co zyskujesz, zapisując się na zajęcia z boksu? Między innymi:

  • wzmacniasz swoje ciało i rzeźbisz mięśnie;
  • uczysz się zwinności;
  • poprawiasz czas reakcji;
  • poznajesz sposób na samoobronę;
  • wzmacniasz poczucie własnej wartości siebie;
  • wzmacniasz odporność na ból, wytrzymałość na różne niedogodności;
  • zyskujesz odwagę, bo wiesz, że potrafisz się doskonale obronić.

Stąd też polecamy trenowanie boksu nie tylko mężczyznom, ale kierujemy naszą ofertę również do kobiet oraz dzieci. Boks dla kobiet to wspaniała lekcja siły, odwagi i wytrzymałości – tak potrzebnej w dzisiejszych czasach każdej współczesnej kobiecie. Podobne profity zbierasz, zapisując swoją pociechę na boks dla dzieci – nawet kilkulatki mogą nauczyć się walczyć, i tym samym wzmacniać swoją odwagę, niezbędną do przetrwania wśród rówieśników.

Dlaczego warto trenować boks w Calypso w Gdańsku?

Mamy zarówno ofertę dla osób, które już mają za sobą pierwsze doświadczenia z boksem, jak i boks dla początkujących – dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym ciekawym, ostrym sportem walki. Zapewniamy Ci pełne wyposażenie sali treningowej, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Nasi trenerzy to osoby bardzo doświadczone w tym zagadnieniu, które potrafią wydobyć z trenującego jego najlepsze cechy i wzmocnić je za sprawą właściwie prowadzonych ćwiczeń. Boks w Gdańsku w Madisonie to idealna propozycja dla osób, które pracują w okolicach centrum miasta i pragną systematycznie uczęszczać na zajęcia, aby poprawiać swoją wydajność i umiejętności, najlepiej zaraz po powrocie lub przed pracą, a nawet po zakupach w galerii. Jeśli chodzi o boks MultiSport kartę oferowaną przez Twojego pracodawcę honorujemy we wszystkich klubach Calypso, więc korzystaj z niej swobodnie, wyżywając się na ringu i tym samym pozbywając się wszystkich negatywnych emocji w tym świetnym, angażującym całe ciało sporcie! Zapisując się na boks zyskujesz naprawdę wiele – świetną kondycję i sposób na to, by się odstresować i pełnym energii wkroczyć w kolejną część dnia!

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.