Boks Katowice Silesia

Boks

Zajęcia z boksu nieustannie zyskują na popularności. To trening, który rozwija nie tylko ramiona i siłę mięśni, ale niesie z sobą także wiele innych korzyści. Prawidłowo wykonywany wzmacnia całe ciało – nogi, tułów, plecy, ramiona czy układ sercowo-naczyniowy. Pozwala efektywnie spalać kalorie. Jest również znakomitym sposobem na uwolnienie się od agresji. Mamy dziś w życiu więcej stresu niż kiedykolwiek wcześniej. Boks dla początkujących w Katowicach może gwarantować solidną dawkę endorfin i okazać się świetnym lekarstwem na stres.

Boks dla początkujących i zaawansowanych – szeroka oferta zajęć

Rodzaj treningu bokserskiego będzie zależał od Twoich celów fitnessowych. W naszej siłowni prowadzimy zajęcia dla osób o różnych poziomach zaawansowania. Organizowany jest m.in. boks dla dzieci oraz zajęcia dla kobiet. Satysfakcjonujący trening czeka zarówno na początkujących, jak i zaawansowanych fanów boksu. Zajęcia składają się z klasycznych ćwiczeń, doskonale wpływających na całe ciało, pracy w ringu oraz ćwiczeń z workiem lub partnerem. Boks dla dzieci to świetny sposób na zainteresowanie maluchów sportową aktywnością. Dyscyplina ta uczy skupienia, dyscypliny, szacunku, rozwija wiele partii ciała i wzmacnia psychikę. Doświadczony trener dba o to, by każde zajęcia upłynęły w doskonałej atmosferze – dzieci kończą je z uśmiechem na twarzy.

W Katowicach organizujemy również boks dla kobiet. Wiemy, że często ta dyscyplina sportu kojarzona jest z męską rywalizacja. Zrywamy z tym stereotypem i udowadniamy, że kobiety również mogą wiele zyskać dzięki treningom bokserskim. Świetna sylwetka, skuteczne spalanie kalorii oraz podstawowe techniki obrony to tylko kilka zalet tego typu zajęć. Intensywność treningu jest oczywiście dopasowana do poziomu jego uczestnika lub uczestniczki. Zajęcia mogą łączyć cardio i ruchy bokserskie bądź skupiać się na nieco bardziej zaawansowanych kwestiach technicznych.

Boks Katowice – profesjonalny trening pod okiem doświadczonego trenera

Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym sportem, czy pierwsze kroki w ringu masz już dawno za sobą, w naszej ofercie zajęć znajdziesz propozycje idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Zarówno boks dla początkujących, jak i treningi dla zaawansowanych są prowadzone przez wykwalifikowanego trenera, który chętnie odpowiada na pytania uczestników, zwraca uwagę na wszystkie detale i skutecznie pomaga osiągać sportowe cele. Podczas zajęć grupowych panuje doskonała atmosfera, dodatkowo odprężająca wszystkich uczestników.

Nie zastanawiaj się więc dłużej – boks to sport dla Ciebie! Z nami błyskawicznie poprawisz swoją kondycję, wyrzeźbisz sylwetkę, zwiększysz siłę, zgubisz zbędne kilogramy oraz dopracujesz technikę uderzeń, obrony lub poruszania się w ringu. Po każdym treningu Twoje samopoczucie znacznie się poprawi. Jeśli chcesz zapisać się na boks, Multisport to karta, którą bez przeszkód możesz wykorzystać w naszej siłowni i wybierać zajęcia, całkowicie odpowiadające Twoim sportowym preferencjom.

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Katowice Silesia

Katowice, Chorzowska 111, tel.32 723 26 08 , 32 723 26 09
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-21:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Klubowiczu, zapoznaj się istotną zmianą dotyczącą funkcjonowania klubu: https://fabryka-formy.pl/aktualnosci/wazna-informacja-dla-osob-z-karnetami-calypso-fitness-16

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.