Boks Gdynia Klif

Wśród osób, które zapisują się na zajęcia z boksu pojawia się coraz więcej kobiet i dzieci. Fakt ten tylko potwierdza, że to zajęcia, które zainteresują różne osoby, bez względu na wiek czy płeć. W Calypso w Gdyni utworzyliśmy zajęcia z boksu, aby każdy, kto ma ochotę spróbować, a może uczynić z tego swoją nową pasję, mógł wystartować od zaraz – ze swoim trenerem, w komfortowo i profesjonalnie wyposażonej sali treningowej.

Dlaczego warto zapisać się na boks w Gdyni do Calypso?

Dbamy o to, by dostarczyć wszystkim miłośnikom aktywności fizycznej ofertę, która pozwoli im się realizować, a przy tym nie ograniczać tylko do jednej dyscypliny. Jeśli chodzi o boks Multisport ułatwi Ci dostęp do różnych rodzajów aktywności fizycznej w naszym klubie, a także pozwoli korzystać z rozmaitych atrakcji praktycznie bez ograniczeń. Calypso stanowi jeden z nielicznych klubów w mieście, w którym możesz trenować boks dla początkujących – to zasługa naszej różnorodnej oferty, w dodatku przygotowanej również z myślą o kobietach i dzieciach. Proponujemy też treningi osobom, które pierwsze kroki w boksie mają już za sobą. Boks w Gdyni w Calypso to dobry wybór – oferujemy Ci doświadczoną kadrę, możliwość ćwiczeń w różnych godzinach i profesjonalne porady w zakresie aktywności, abyś mógł osiągać swoje najbardziej ambitne cele sportowe. Dla wielu osób, które rozpoczynały przygodę z boksem amatorsko w Calypso, sport ten stał się jednym z ważniejszych elementów w życiu, wzmacniających poczucie własnej wartości – a to zdecydowanie coś, do czego warto dążyć bez względu na wiek czy płeć!

Boks – co Ci daje trenowanie tego sportu?

Boks dla kobiet to nie tylko sposób na wymodelowanie sylwetki, ale także wzmocnienie mięśni czy poprawienie koordynacji ruchowej. Co więcej, Panie trenujące boks bardzo szybko zyskują pewność siebie, co wynika bezpośrednio z poczucia, że potrafią się świetnie obronić w każdej sytuacji. Również boks dla dzieci pozwala uaktywnić w kilkulatkach drzemiąca w nich odwagę i patrzeć dużo śmielej na życie, a także stawiać czoło różnym przeciwnościom losu. Jeśli pragniesz, by Twoje dziecko wzmocniło swój charakter i nauczyło się samodyscypliny – zapisz je na boks!

Wracając z pracy w okolicach gdyńskiej Zaspy, możesz przyjść do Calypso i rozładować napięcie, stres i wszystkie negatywne emocje, które nagromadziły się w Tobie na skutek realizowania obowiązków w firmie. Boks to sport, który pozwala wyładować złość w sposób bezpieczny i kontrolowany oraz zyskać przy tym nowe umiejętności. Osoby, które raz wybrały się na zajęcia przyznają później, że ćwiczenia dały im bardzo wiele – cieszą się lepszą kondycją, siłą i sprawnością fizyczną, a ponadto nauczyły się we właściwy sposób panować nad swoimi emocjami i dawać im upust. Zapisując się na boks – z pewnością zyskasz dużo więcej niż tylko nową pasję!

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.