Boks Gdańsk Przymorze

Boks dla kobiet w Calypso Fitness i Siłownia Gdańsk Przymorze

Nasza oferta przypadnie do gustu każdemu amatorowi sztuk walki. Organizujemy zajęcia sportowe, takie jak boks na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Treningi bokserskie są prowadzone pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy mają doświadczenie w walce na ringu. Nasza kadra trenerów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób dbającym nie tylko o swoje ciało, ale też umysł. Zajęcia z boksu opierają się na ćwiczeniach z workiem treningowym przy użyciu rękawic bokserskich. Uczestnicy mogą też poćwiczyć na skakankach czy piłkach lekarskich. To idealny sposób, by poprawić koordynację ruchową oraz pozbyć się nadwyżki kilogramów. Regularny trening pozwala rozładować niepotrzebne napięcie, wzmacnia refleks i spostrzegawczość.

W naszej placówce Calypso Fitness Gdańsk Przymorze walczymy ze stereotypami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach każda z Pań pragnie poczuć się pewnie, tak by skutecznie obronić się przed ewentualnym zagrożeniem. Boks dla kobiet to ukłon w stronę przedstawicielek płci pięknej, które nie tylko chcą nauczyć się prawidłowego zadawania ciosów, ale też zgubić zbędne kalorie. Zajęcia w naszej placówce fitness są dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań wszystkich zainteresowanych, niezależnie od płci czy wieku.

Boks dla początkujących – oferta dla dorosłych i dzieci

Prowadzimy treningi bokserskie dla różnych grup wiekowych. W zajęciach z boksu mogą uczestniczyć zarówno dorośli, jak i dzieci. Podobnie jak większość zwolenników sztuk walki, jesteśmy przekonani, że to odpowiedni sport dla młodych ludzi. Boks dla dzieci kształtuje charakter, wzmacnia odporność na niepowodzenia, uczy współpracy czy szacunku do innych oraz mobilizuje do pracy nad własnymi słabościami. Uczestnik zajęć zyskuje pewność siebie na całe życie. Trening bokserski to ćwiczenia ogólnorozwojowe, które poprzedzone są intensywną rozgrzewką.

Korzyści z uprawiania boksu odnoszą się nie tylko do dorosłych, ale też kilkuletnich dzieci i nastolatków. Młodzi bokserzy mają szansę na spędzenie wolnego czasu z dala od smartfonów. To także idealny sposób, by lepiej radzić sobie z gniewem czy młodzieńczym buntem. Boks dla początkujących dostosowany jest do poziomu energii czy wieku uczestników, dlatego z zajęć  mogą skorzystać rodzice wraz z dziećmi. Ćwiczenia techniki bokserskiej obejmują biegi długie i średnie, rzuty piłkami lekarskimi oraz kulą lub ciężarkami. Plan treningowy zakłada, że każdy uczestnik nauczy się poruszać w pozycji bokserskiej, wypracuje umiejętność zadawania podstawowych ciosów i obrony czynnej bądź biernej.

Sparingi pod kontrolą trenera są świetną propozycją nie tylko dla dorosłych, ale też dzieci czy młodzieży. Każdy uczestnik zajęć może liczyć na wsparcie i pomoc w doskonaleniu techniki boksu. Multisport to rodzaj karnetu, z którego chętnie korzystają setki klubowiczów Fitness Klubu Gdańsk Przymorze. Wystarczy wykupić jeden z pięciu pakietów oraz odebrać kartę w wybranej placówce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej!

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.