Boks Rzeszów Millenium Hall

Boks to sport, który w ostatnich latach cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jego fenomen sprawił, że również w naszej ofercie znajdują się takie zajęcia. Szczególnie polecamy boks dla początkujących w Rzeszowie. W spotkaniach chętnie biorą udział młodsze oraz starsze osoby, zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Pięściarstwo spodoba się każdemu, kto szuka sposobu na pozbycie się negatywnych myśli oraz napięcia. Zatrudniamy trenerów, którzy z chęcią przeprowadzą uczestników przez wszystkie najważniejsze aspekty związane z tym sportem i natchną ich pozytywną energią. Przyjdź na nasze zajęcia, aby osobiście przekonać się, czy sztuki walki przypadną do gustu również Tobie. Być może zobaczysz, że boks w Rzeszowie to coś, czego właśnie szukasz. W klubie Calypso Millenium Hall honorowana jest karta Multisport, co pozwala zaoszczędzić na treningach.

Boks dla początkujących w Katowicach — co zyskasz?

Sport to zdrowie, ale boks daje coś więcej. Przede wszystkim skutecznie obniża poziom napięcia i pomaga pozbyć się wszystkich negatywnych emocji. Wystarczy, że pojawisz się na kilku pierwszych zajęciach u nas, a szybko zrozumiesz, że przynoszą one naprawdę sporo radości i satysfakcji. Nasi trenerzy tłumaczą ogólne zasady i pokazują, jak doskonalić technikę. Szybko przekonasz się, że nie tylko zadbasz o prawidłową ilość aktywności fizycznej, ale poznasz przy tym wiele ciekawych osób, zyskasz pewność siebie, nauczysz się zasad sportowej rywalizacji oraz poprawisz koncentrację.

Warto pamiętać, że boks dla początkujących w Rzeszowie to także doskonała okazja do tego, aby popracować nad swoją sylwetką. Nawet zajęcia trwające ok. 40 minut sprawią, że skutecznie spalisz zbędne kilogramy. W końcu podczas treningu bokserskiego pracują różne mięśnie m.in. brzucha, pośladków, ale też nóg czy ramion. Dzięki temu znacznie szybciej wyrzeźbisz swoje ciało. Należy dodać, że boks pozwala wyćwiczyć refleks oraz spostrzegawczość, które na pewno przydadzą Ci się także w codziennym życiu. Dlatego zapisz się już teraz na nasze zajęcia w Calypso w Rzeszowie.

Boks Multisport Rzeszów — dla kogo?

Korzystając z karty Multisport, możesz trenować na rzeszowskiej siłowni Calypso zupełnie za darmo. Zapraszamy na treningi zarówno Panów, którzy pasjonują się sztukami walki, jak i Panie pragnące zwiększyć pewność siebie, nauczyć się technik samoobrony oraz wyszczuplić sylwetkę. Trzeba podkreślić, że boks sprawdzi się także w przypadku najmłodszych – dzięki pięściarstwu dzieci mogą kształtować swój charakter i spożytkować drzemiącą w nich energię.

Jak się przygotować na trening? Na początku zapisz się na zajęcia dla początkujących, aby poznać podstawy i sprawdzić, czy boks to sport dla Ciebie. Wystarczy, że weźmiesz ze sobą wygodny strój, ręcznik i butelkę wody. Czekamy na ruch z Twojej strony! Zapraszamy do Calypso w rzeszowskim Millenium Hall przy Alei Kopisto 1!

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Rzeszów Millenium Hall

Rzeszów, Al.Majora Wacława Kopisto 1, tel.17 770 07 78
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.