Boks Łódź Ogrody Geyera

Boks to jeden z najstarszych sportów, który pozwala ludziom zredukować napięcie i spożytkować pokłady energii. Zatem nic w tym dziwnego, że na nasze treningi zapisuje się tak wiele różnych osób. W szczególności można to zaobserwować w Łodzi, gdzie boks dla początkujących cieszy się popularnością wśród osób w różnym wieku. W klubie Calypso zatrudniamy trenerów doskonale znających się na swojej pracy. Instruktorzy wiedzą, jak odpowiednio wdrażać amatorów, którzy nigdy wcześniej nie próbowali swoich sił w tym sporcie.

Warto wspomnieć, że nasza oferta opłaca się nie tylko ze względu na szansę polepszenia kondycji, stanu zdrowia czy samopoczucia. Możesz także realnie zaoszczędzić swoje pieniądze. Boks Multisport w Łodzi to opcja, która umożliwia wzięcie udziału w zajęciach z pięściarstwa bez dodatkowych kosztów. Jeśli w Twojej firmie również otrzymałeś możliwość korzystania z takiego rozwiązania, to dołącz do jednej z grup prowadzonych w Calypso Ogrody Geyera. Sprawdź, jak wiele przyjemności dają sztuki walki, a w szczególności z nami.

Boks dla kobiet — dlaczego warto?

Dziś boks nie jest już uprawiany jedynie przez młodych mężczyzn. Obecnie organizujemy zajęcia dla różnych grup i chętnie przyjmujemy na zajęcia zarówno kobiety, panów jak i dzieci. Treningi u nas to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą się odstresować i pozbyć nagromadzonego napięcia towarzyszącego im każdego dnia. Nigdy wcześniej nie trenowałeś? Już teraz zdecyduj się na boks dla początkujących w Łodzi. W trakcie pierwszych zajęć poznasz podstawy i przekonasz się, że pięściarstwo to doskonały sposób na oderwanie się od codziennych problemów. Możemy zagwarantować Ci, że ćwiczenia odbywają się w bezpiecznych warunkach pod okiem wyspecjalizowanego trenera. Boks w łódzkim Calypso Ogrody Geyera wyzwala jedynie pozytywne emocje – nie ma tutaj miejsca na agresję.

Boks dla dzieci — sport bez ograniczeń

W Łodzi organizujemy także specjalne zajęcia dla dzieci, podczas których mogą one rozładować całą drzemiącą w nich energię. Uczestnicy zawsze dzieleni są na grupy, aby dostosować tempo i poziom nauczania do ich predyspozycji. Same zajęcia są w pełni bezpieczne, a nad członkami czuwa doświadczony instruktor. Istotne jest również to, że boks dla dzieci w Łodzi to po prostu sama frajda. Duża dawka ruchu i zawieranie nowych przyjaźni sprawiają, że kursanci zawsze wychodzą zadowoleni i uśmiechnięci, nie mogąc doczekać się kolejnych treningów. Boks uczy najmłodszych zdrowej rywalizacji, ale także pomaga zyskać pewność siebie oraz wspiera w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.

Co należy wziąć na trening? Pamiętaj, aby zabrać ze sobą strój, który nie krępuje ruchów, wodę oraz ręcznik. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sztukami walki! Czekamy na Was w łódzkim Calypso w Ogrodach Geyera przy ulicy Piotrkowskiej 293/305.

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Łódź Ogrody Geyera

Łódź, Piotrkowska 293\/305, tel.42 233 21 20 , 42 233 10 99
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.