Boks Rzeszów Krakowska

Boks to sport pozwalający spożytkować nadmiar energii. Nie bez powodu coraz więcej osób decyduje się sprawdzić swe siły podczas treningów. Już nawet w ciągu 30-40 minut możliwe okazuje się pozbycie całego napięcia i stresu nagromadzonego w ciągu tygodnia. Z łatwością dopasujesz swój grafik, aby móc uczestniczyć we wszystkich spotkaniach. Poczuj na własnej skórze, jak w trakcie ćwiczeń uwalniają się endorfiny. Warto podkreślić, że podczas uprawiania boksu pracuje właściwie całe ciało — mięśnie nóg, brzucha, pośladków, ale też ramiona. Wszystko to sprawia, że uczestnicy tracą sporo kalorii i dzięki temu mogą w krótkim czasie zrzucić zbędne kilogramy.

Mieszkańcy Rzeszowa, którzy zdecydują się zapisać na nasze zajęcia z boksu dla początkujących, mogą podnosić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów przy ulicy Krakowskiej. Ponadto, jeśli posiadają kartę Multisport unikną dodatkowych opłat za kurs. Przekonaj się, na czym polegają treningi i zacznij swoją przygodę z boksem.

Boks dla początkujących w Rzeszowie — dla kogo?

Najważniejsza kwestia to fakt, że boks nie ma żadnych ograniczeń, zarówno pod względem wieku, jak i płci. Dziś coraz więcej kobiet decyduje się spróbować swoich sił w tym sporcie i odczuwa z tego powodu satysfakcję. To samo dotyczy dzieci czy nastolatków. Najmłodsi mają okazję nauczyć się skutecznie kontrolować swoje emocje i rozładować buzującą w nich energię. Jednak nie da się ukryć, że boks dla początkujących zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się wśród mężczyzn. Panowie, którym ten rodzaj sportu szczególnie przypadnie do gustu, zazwyczaj chętnie zapisują się także na zajęcia dla zaawansowanych i regularnie przychodzą na zajęcia. Boks doskonale kształtuje nie tylko sylwetkę, ale także charakter ćwiczących, dodając pewności siebie i siły do podejmowania kolejnych wyzwań.

Boks dla najmłodszych w Calypso

W ofercie znajduje się również propozycja zajęć dla najmłodszych adeptów sztuk walki. Trening bokserski dla dzieci pomaga już od najmłodszych lat budować w sobie pewność siebie oraz wpajać pociechom zasady zdrowej rywalizacji. Co więcej stanowi doskonałą i bezpieczną zabawę. Maluchy pod okiem trenera uczą się dyscypliny, podstawowych zasad samoobrony oraz tego, jak spożytkować drzemiącą w nich energię.

Boks Multisport w Rzeszowie dla wszystkich pracujących

W rzeszowskim klubie możesz ćwiczyć bez dodatkowych kosztów, jeżeli jesteś posiadaczem karty Multisport. Dzięki niej masz szansę zarówno trenować do woli wykorzystując klasyczny sprzęt siłowni Calypso, jak i doskonalić techniki bokserskie na zajęciach pod okiem wykwalifikowanej kadry. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, w obu przypadkach znacznie zaoszczędzisz na karnetach, a do tego wreszcie zadbasz o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Rzeszów Krakowska

Rzeszów, ul. Krakowska 20, tel.17 851 93 52
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.