Jeden z najstarszych sportów, boks, cieszy się ogromną popularnością do dziś. Chociaż kojarzy się często z brutalną rozrywką, to jego prawdziwa natura nie jest tak agresywna. Z tego powodu interesują się nim zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Co więcej, profesjonalne ośrodki sportowe oferują nawet zajęcia przeznaczone dla najmłodszych. Wśród nich znajduje się nasz klub – Calypso Fitness.

Dlaczego warto ćwiczyć boks?

Regularny trening jest wyjątkowo korzystny dla całego organizmu. Pierwsze efekty da się zauważyć niemal od razu. Wysiłek, którego wymaga nawet boks dla początkujących, poprawia koncentrację oraz ogólne samopoczucie. To z kolei przekłada się na polepszenie komfortu psychicznego. Poza tym dodaje pewności siebie wszystkim, którzy mają problemy z samooceną. Co więcej, boks jest rewelacyjną dyscypliną do rozładowania stresu czy napięcia.

Wpływ ćwiczeń bokserskich da się oczywiście odczuć również w kondycji fizycznej. Z ich pomocą można wymodelować sylwetkę, wzmocnić mięśnie ramion, brzucha, pośladków oraz nóg. Jeden trening wystarczy do tego, aby spalić nawet 800 kalorii. Regularnie uprawiany boks to doskonały sposób na zrzucenie kilku kilogramów oraz uformowanie mięśni na całym ciele.

Warto przy okazji pamiętać, że ćwiczenia pod okiem specjalistów pomagają rozwinąć refleks, poprawić szybkość i osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Boks dla kobiet i dzieci w Ełku

Wbrew pozorom, to nie jest sport przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Nawet boks zawodowy przestał być wyłączną domeną panów. Coraz więcej kobiet interesuje się tym sportem ze względu na korzyści, jakie można otrzymać przy regularnych ćwiczeniach. Dotyczy to tak samo kondycji fizycznej, jak i psychicznej.

Nasze sale są dostosowane do potrzeb kobiet oraz mężczyzn. Posiadamy pełne wyposażenie, które pozwala przeprowadzać satysfakcjonujące treningi. Boks dla kobiet z pewnością nie zawiedzie uczestniczek naszych ćwiczeń.

Sport nie zna granic płci ani wieku. Swoją przygodę z boksem można zacząć już od najmłodszych lat. Jesteśmy przygotowani również do tego. Boks dla dzieci w Calypso Fitness to znakomita okazja do bezpiecznego rozwoju pasji swoich pociech. Wszystkie ćwiczenia dopasowaliśmy do momentu rozwojowego dziecka, dzięki czemu wraz z wiekiem zyskuje nowe umiejętności i kształtuje poprawną postawę.

Profesjonalny boks dla początkujących Ełk

Trudno zyskać wprawę bez wskazówek. Doskonale wiemy, jak ważne jest wprowadzenie w meandry boksu, aby nie zrobić sobie krzywdy i osiągnąć wyznaczone cele. Nasi trenerzy personalni z przyjemnością udzielą wielu cennych rad niezależnie od Twojego doświadczenia. Będą też pilnować bezpieczeństwa i monitorować, czy wszystkie ćwiczenia przebiegają w odpowiedni sposób. Dzięki temu szybciej wykształcisz upragnioną sylwetkę oraz nauczysz się wielu nowych sztuczek.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego ełckiego klubu w najbliższym czasie. Wszyscy zainteresowani profesjonalnym treningiem boksu w przyjaznej atmosferze poczują się jak u siebie w domu. Na pytania dotyczące takich kwestii, jak boks multisport czy cennik, odpowiemy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Ełk

Ełk, ul. Plac Miejski 2, tel.87 739 51 98 , 87 739 51 97
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.