Boks Gdańsk Zaspa

Zastanawiasz się, jaki sport wybrać, aby uprawiać go z nieskrywaną przyjemnością, a zarazem aby dawał on jak najwięcej korzyści dla ciała i ducha? Być może boks w Gdańsku to opcja w sam raz dla Ciebie! Wypróbuj pięściarstwo, gdy poszukujesz zajęć mających rozładować Twoją energię, poprawić kondycję, a przy okazji sprawić, że Twoja karta Multisport nie będzie leżała bezczynnie w szufladzie. W Calypso czekamy właśnie na Ciebie!

Boks – sport nie tylko dla mężczyzn

W Calypso mamy bogatą ofertę zajęć sportowych, wśród których warto zwrócić uwagę właśnie na boks. Dlaczego? Ponieważ to sport wszechstronnie wzmacniający, działający z korzyścią dla ciała i umysłu. Boks dla kobiet to zajęcia, które dodają pewności siebie i pozwalają poczuć się odważniej. Szczególnie polecamy go paniom, które chcą nauczyć się obrony własnej – ten sport walki to idealny sposób na samoobronę. Boks dla dzieci to pomaga natomiast nie tylko wzmocnić ciało, ale też poprawić u kilkulatków koordynację ruchową, a nade wszystko – nauczyć się odważniej spoglądać na życie. W przypadku dzieci współpracujemy z doświadczonymi trenerami, przy których Twoja pociecha będzie w pełni bezpieczna, a przy tym sama nauczy się dbać o własne bezpieczeństwo. Wybierz boks dla początkujących, gdy dopiero marzysz o rozpoczęciu przygody z tym sportem – dzięki pracy z doświadczonymi trenerami szybko wdrożysz się w jego tajniki i zaczniesz szlifować umiejętności już na mistrzowskim poziomie. Kto wie, może dzięki boksowi w Gdańsku w Calypso odnajdziesz w sobie ducha walki?

Dlaczego warto trenować boks w Calypso Gdańsk?

Jeśli marzy Ci się boks, Gdańsk to jedno z miast, w którym możesz skorzystać z oferty Calypso. Zyskujesz:

  • profesjonalne wsparcie trenerskie,
  • grafiki, dzięki którym dopasujesz swój trening do planu dnia,
  • komfortowe szatnie,
  • w pełni wyposażone sale,
  • dopasowane do potrzeb karnety,
  • fantastyczna lokalizacja – w centrum Gdańska w dzielnicy Zaspa,
  • wiele atrakcyjnych udogodnień, takich jak na przykład sauna, dla klientów Calypso.

Boks to sport, który pozwala rozładować negatywną energię, wyżyć się i spalić przy tym mnóstwo kalorii – daje to uczucie satysfakcji, pokonania własnego złego nastroju, udanej walki z przeciwnościami losu. Systematyczne uprawianie boksu pozwala poczuć, że świetnie panuje się nad swoim losem i odzyskuje wewnętrzną równowagę. Dzięki trenerom doświadczonym i kochającym to, co robią, praca nad własnym ciałem staje się nie tylko efektywna i skuteczna, ale też sprawia przyjemność. Jeśli planujesz uprawiać boks, Multisport może stać się dla Ciebie dobrym pretekstem, by zrealizować ten bonus od swojego pracodawcy właśnie w Calypso. Popracuj nad swoją sprawnością fizyczną i naucz się wyprowadzania ciosów. Być może boks wkrótce stanie się Twoim ulubionym sportem i największą życiową pasją – a o to warto powalczyć!

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.