Boks Kraków Galeria Kazimierz

Treningi bokserskie w Calypso Fitness

Osoby poszukujące dla siebie idealnej aktywności fizycznej, rozwijającej wszystkie partie mięśni, zdecydowanie powinny zainteresować się ofertą zajęć bokserskich dostępnych w siłowni Calypso Fitness w krakowskiej Galerii Kazimierz. Boks to nie tylko jeden z najstarszych sportów świata będący jednocześnie doskonałą formą samoobrony, ale także wszechstronny trening ciała i umysłu, pozwalający pokonywać własne słabości i ograniczenia.

Ostatnie lata to dynamiczny wzrost zainteresowania sportami walki, czego najlepszy dowód stanowi bogata oferta kursów oraz zajęć w klubach sportowych oraz siłowniach. W Calypso Fitness pod okiem profesjonalnych trenerów proponujemy zarówno boks dla początkujących, jak i zaawansowanych. U nas każdy – niezależnie od stopnia przygotowania i umiejętności – znajdzie coś dla siebie.

Boks kobiecy oraz dziecięcy

Jeszcze do niedawna boks wydawał się wyjątkowo „męskim” sportem, jednak obecnie ta szlachetna dyscyplina cieszy się coraz większym powodzeniem również wśród pań. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu, proponujemy boks dla kobiet w formie zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, którzy uczą zawodniczki podstawowych elementów techniki, wyprowadzania ciosów, uników oraz wszystkich pozostałych elementów bokserskiego rzemiosła.

W Calypso Fitness w Galerii Kazimierz prowadzimy również zajęcia bokserskie dla najmłodszych – oczywiście z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Rodzice nie muszą obawiać się o zdrowie swoich pociech – wykwalifikowani trenerzy dbają o to, by młodzi adepci ringowych walk doskonalili swoje umiejętności w sposób niezagrażający ich zdrowiu. Boks dla dzieci to doskonały sposób rozwoju osobistego, a szczególny nacisk naszych instruktorów na podstawy, silną sferę mentalną oraz technikę stanowi doskonały punkt wyjścia do dalszego szkolenia zawodnika.

Dlaczego warto zapisać się na treningi bokserskie?

Trenowanie boksu to nie tylko doskonała alternatywa dla tradycyjnych zajęć fitness oraz innych sportów walki. Trudno o lepszy sposób na wypracowanie dobrej formy, odporności psychicznej i kształtowanie pozytywnych cech charakteru jak samodyscyplina czy pokora. Równocześnie, zawodnicy uczą się szacunku dla przeciwnika oraz siebie samych, poznając własne słabości i przezwyciężając je. Oprócz tego boks daje szereg dodatkowych korzyści, takich jak:

  • rozwój analitycznego, strategicznego myślenia,
  • możliwość odreagowania napięć oraz stresów,
  • pozbycie się zbędnych kilogramów
  • wypracowanie idealnej sylwetki,
  • budowanie wydolności oraz doskonalenie kondycji,
  • zdobycie cennych umiejętności z zakresu samoobrony.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Calypso Fitness w Galerii Kazimierz w Krakowie. U na możesz ćwiczyć i rozwijać się pod okiem doświadczonych instruktorów, niezależnie od stopnia Twojego zaawansowania. Trenuj boks z Multisport lub inną, honowaną przez nas kartą benefitową: MyLife, BeActive lub OK System. Dołącz do nas i zapisz się już dziś!

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Kraków Galeria Kazimierz

Kraków, Podgórska 34, tel.12 446 69 00
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Klubowiczu, zapoznaj się istotną zmianą dotyczącą funkcjonowania klubu: https://myfitnessplace.pl/aktualnosci/wazna-informacja-dla-osob-z-karnetami-calypso-fitness-15

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.