Boks Opole Turawa Park

Klub Calypso Fitness i Siłownia oferuje klientom liczne opcje aktywności mających na celu poprawę kondycji, wyrzeźbienie sylwetki oraz zwiększenie pewności siebie i polepszenie samopoczucia. Polecamy m.in. sport, który cieszy się rosnącym powodzeniem wśród pań, nie tylko dlatego, że efektywnie spala kalorie czy modeluje ciało. W przystępny, a jednocześnie bardzo przyjemny sposób zapoznaje je z technikami samoobrony. Zapraszamy na boks dla początkujących. Opole to miejscowość, w której prowadzimy zajęcia. Zachęcamy do odwiedzin w Centrum Handlowym Turawa Park, przy ul. Dębowej 1 (Opole Zawada).

Boks dla kobiet Opole

Jeżeli zastanawiasz się nad rozpoczęciem przygody z nowym typem aktywności sportowej, polecamy boks. Opole to miasto, w którym organizujemy treningi dla dorosłych oraz dzieci. Dzięki regularnym spotkaniom w naszym klubie nauczysz się prawidłowego zadawania ciosów, a przede wszystkim obrony przed atakiem. Ten rodzaj sportu walki znakomicie rozwija zdolności motoryczne, w tym szybkość, równowagę, siłę oraz wytrzymałość. Sprawdza się również jako doskonały wyzwalacz endorfin. Za sprawą zajęć pozbędziesz się negatywnych emocji – oczyścisz ciało oraz umysł ze skutków stresu. Oprócz tego wzmocnisz mięśnie brzucha i tułowia, zwiększysz ruchomość oraz elastyczność stawów. Nawet się nie zorientujesz, kiedy ujędrnisz, wysmuklisz, wyrzeźbisz sylwetkę bez zwiększania swojej masy. Ta właściwość boksu sprawia, że coraz więcej klientek decyduje się na zapisanie na kurs. Dostosowujemy go do możliwości oraz potrzeb uczestniczek. Treningi są w pełni bezpieczne i bezurazowe.

Pamiętaj o tym, aby zabrać ręcznik, wodę, zmienne obuwie oraz strój sportowy na boks dla kobiet. Opole to miejsce, gdzie przeprowadzamy zajęcia dedykowane żywiołowym, dynamicznym paniom, które nie chcą poświęcać się monotonnym ćwiczeniom. Pragną rozładować napięcie, pozbyć się zmęczenia umysłowego, uzyskać energię podczas treningu, który ma niezwykle pozytywny wpływ na nastrój oraz psychikę.

Boks Multisport Opole

Usługami świadczonymi przez Calypso można cieszyć się jako osoba prywatna, a także jako pracownik zatrudniony na etacie. Jeżeli chcesz przystąpić do kursu, aby poznać potencjał, jaki ma boks, Multisport to karta umożliwiająca zainteresowanym naukę na koszt pracodawcy. W ramach umowy o pracę możesz korzystać z oferty klubu – uczyć się boksu samodzielnie albo namówić do tego kogoś bliskiego, np. małżonka, partnera czy dziecko. Mali adepci ćwiczą pod okiem wykwalifikowanego trenera, wykonując ćwiczenia poprawiające sprawność fizyczną oraz koordynację ruchową. Uczą się poprawnego wykonywania technik walki. Szlifują nowe umiejętności, łącząc naukę ze świetną zabawą.

Jeżeli rozglądasz się za odpowiednim klubem, ponieważ planujesz zacząć lekcje lub wysłać potomka na boks dla dzieci. Opole to miejscowość, w której czekamy na chętnych. Przyjedź do CH Turawa Park i spotkaj się z naszymi instruktorami. Jesteśmy pewni, że dołączysz do zadowolonych klientów regularnie trenujących boks albo inne rodzaje sportu. Z nami warto!

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Opole Turawa Park

Opole (Zawada), ul. Dębowa 1, tel.77 410 90 81
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.